Ці фільми - відображення українського патріотизму, сміливості, віри...
Аеропорт
Документальний фільм про кіборгів, які захищали Донецький аеропорт. Один день із життя військових, що опинились віч-на-віч з ворогом. В центрі сюжету - розповіді "Редута" та його товаришів - добровольців, волонтерів, журналістів. Фільм розповідає історії відваги, надії та любові до своєї землі, а головне - історію перетворення нескорених воїнів на справжніх кіборгів.
Дебальцеве
Документальний фільм про одну з найжорстокіших битв за весь час АТО. Про битву, що розпочалась на початку 2015 року і завершилась 19 лютого, коли українськими військовими був залишений оточений плацдарм. У фільмі розкриваються маловідомі деталі та свідчення учасників подій, неймовірні історії подвигів та зради, неприємна і страшна, невигадана історію про війну.
Іловайськ
Іловайський котел показав Україні всю жорстокість неоголошенної війни на Донбасі. Два роки пройшло з тих кривавих серпневих днів 2014-го, але біль не вгамувати. Громадське.Кременчук спільно з бійцями, які пройшли через іловайське оточення, стали авторами фільму "Іловайськ - історія трагедії". Учасники боїв, хроніка бойовища, історії українських вояків - це все фільм про Іловайськ.
Іловайськ. Місце злочину
Хто відповість за скоєні злочини, за згублені життя та за ще одну трагічну дату в українському календарі? Ми незламні, але ми пам’ятаємо і покараємо винних! Ми покажемо вам те, чого ніколи не забуде Україна. Іловайська трагедія. Без цензури, замовчувань та масок. дивіться незалежне розслідування Чорноморки в документальному фільмі «Іловайськ. Місце злочину»
Контакт
Документальна стрічка Мустафи Найєма і Богдана Кутєпова про обмін полоненими на сході України.
Війна ділить на «своїх» і «чужих». Але навіть у найжорстокішій війні лінію фронту прийнято перетинати. Таке право є не у багатьох. Їх називаю перемовниками. Їх винятковий привілей — безперешкодно проходити всі блокпости й домовлятися про обмін полоненими. Це контакт.
Льотчики. Повернення
Фільм "Льотчики" розповідає про долі справжніх героїв, наших військових льотчиків, які в 2014-му році брали участь у бойових діях в зоні АТО. Ви дізнаєтесь про те, як бойовики вели справжнє полювання за збитими екіпажами, про ціну, встановленої в ДНР за голову українського пілота військового літака, про чудеса порятунку з полону.

На лінії вогню
Документальний фільм 19-річного студента Сергія Якименка, у якому йдеться про війну без будь-яких прикрас. У стрічці все по-справжньому: повсякденне життя військових, бої та зброя, втрати і переживання рідних. Це не героїчний фільм, а реальність українців, що не побоялися захистити усіх нас у найдраматичніший та найскладніший для України час.
Неоголошена війна. Щоденник
Документальна повнометражна стрічка режисера Сніжани Потапчук, у якій розповідається про війну, безпосередніми її учасниками. У фільмі не приховуються обличчя, думки, емоції і подвиги військових, які роповідають правду війни, яка відрізняється від тієї, що подають нам у ранкових новинах. Ці історії не залишать байдужими нікого, адже багатьох хлопців вже немає в живих.
Рейд. Сила нескорених
Документальна стрічка, що була відзнята Військовим телебаченням України та FilmUA. Фільм розповідає про події наприкінці серпня - початку вересня 2014 року. На той час на Донбасі була проведена успішна військова операція, під час якої було врятовано три тисячі людей. Успіх української армії привів до того, що 24 серпня 2014 року Росія ввела свої війська на схід України. Внаслідок цього було укладене Мінське перемир'я.
Тіні Іловайська
У цій трагедії надто багато темних плям. І щоб розібратися в ній, автор поспілкувався з учасниками військових дій, до аналізу того, що відбувається, він також залучив експертів найрізноманітніших компетенцій: від начальників штабів і командирів до адвокатів і людей, що беруть участь у пошуку загиблих.
У своїй картині автор відновлює хронологію подій: штурм Іловайська, вторгнення російських військ, деблокада, вихід з міста, і паралельно розповідає історії бійців, які були там і пройшли через багато, щоб повернутися додому. Брати Кондрашови брали участь в Іловайській операції з перших днів, пережили полон, а Сергій Коваленко, щоб його не знайшли бойовики, ховався серед трупів у морзі. Про те, як це було, глядач дізнається з розповідей самих бійців і кадрів з реконструкцією подій.
Я - війна
Війна змінює людей. Когось ламає, когось надихає, когось загартовує, але в будь-якому випадку не залишає таким самим. Стихія війни впливає на людину, її психіку, душу, погляди на життя.
Усі ці трансформації пройшли українські військові. Молоді хлопці, які провели у окопах не один день, навчилися засинати під звуки вибухів та пострілів та попри все вміють вірити в майбутнє. Майбутнє без війни.
Що вони відчувають, чого найбільше бояться – в документальній стрічці "Я – війна".